Bozkuşlar...

Ereğli FM 20 Yaşında

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayıp 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandıran Ereğli FM 20 yaşına girdi.

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Ereğli FM'in 20.kuruluş yıldönümüne ilişkin olarak yayımladığı mesajda, Ereğli FM'in radyo yayıncılığına yön verdiğini, müzik yayınlarının yanı sıra, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla kısa sürede önemli mesafeler aldığını söyledi.

'Bugüne gelmemizde emeği geçen tüm personel, bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum' sözleri ile konuşan Bozkuş, yayıncılık alanında geleceğe yönelik yatırımlar için gereken çalışmaları da yaptıklarını hatırlattı.

Bozkuş konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

'Ereğli FM, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da radyo yayıncılığına yön vererek,  öncü bir rol üstlenmenin bilinciyle yayınlarını sürdürecektir. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Ereğli FM, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacak'