Bozkuşlar...

Hakkımızda

Tarihçe

Bozkuşlar İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.,  1981 yılında İnşaat Müteahhitliği ve Kum - Çakıl Ocak İşletmeciliği yapmak üzere Kdz. Ereğli'de kurulmuştur. Zamanla faaliyet alanlarını Mühendislik, İmalat, Hafriyat İşletmeciliği, Akaryakıt Bayiliği, Nakliye ve Ticaret konuları da eklenerek mali yapısı, teknik personeli, makine parkı ile büyüyerek bu günlere gelmiştir.

 

    Rekabet gücümüzü artırmak, en iyi hizmeti vermek  ve sürekli büyümek için; başarıya olan inancımız ve siz değerli dostlarımızın duyduğu güven en büyük yardımcımızdır.

 

Misyonumuz ve Kalite Politikamız

Doğayla ve çevremizle dostça ve uyum içinde yaşamak, yarınlara, gelecek nesillerimize  daha iyi  yaşanılır bir çevre bırakmak vazgeçilmez önceliğimizdir. Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmek, bununla birlikte dengeli ve sürekli büyüme ile bölge ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

Vizyonumuz

En modern araç ve ekipmanla, uzman personelimizle ve en ileri teknolojiyi kullanarak; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, faaliyet alanlarımızda bölgemizde ve Türkiye'de akla gelen ilk isim olmak. 

İş sağlığını ve güvenliğini yasal bir sorumluluktan önce, çalışma hayatının temeli olarak görüyor ve uyguluyoruz.